vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

×

Повідомлення

Форум доступний лише для читання
× Тема для отзывов о программе контроля веса "Контроль Метаболик"

Розпочав програму 6 міс. тому втратив 45 кг

11 років 2 тижнів тому - 11 років 2 тижнів тому #136 від Сергій, 27 років.
Розпочав програму 6 міс. тому втратив 45 кг був створений Сергій, 27 років.
Розпочав програму 6 місяців тому при вазі 125 кг. На сьогодні втратив 45 кг. Згідно визначеної ваги, надлишок складає ще 8 кг.
Коли я дивлюсь на себе в мене складається таке враження, що та людина яку я знав 6 місяців тому і я сьогодні- це дві різні особи.
Як обіцяли фахівці змінилось все: стан здоров`я, фізична активність і що вражає змінились погляди на багато речей.
Найважче було на перших порах зламати стереотипи які стосувались не тільки харчування але і відпочинку. Тепер я отримую насолоду від активного відпочинку, купив велосипед.
Надзвичайно виросла моя самооцінка і в цьому завдячую психоаналітику центру. Вважаю це самою великою перемогою в моєму житті.
Щодо пропозицій: Я знаю що створений партнерський клуб. Я був в одному з ресторанів в "Злата Плаза" і мені дуже довго довелось пояснювати офіціанту меню обіду. Було б здорово організувати "тусовку" людей, які на програмі, для обміну враженнями. Себе показати на других подивитись, а може завести нових друзів.
Щиро дякую всім, хто допоміг мені змінити мене.
Щиро Ваш Сергій.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
16 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 15 травня 2024